Vstupenky a pasy

Ceny „štědrých“ i základních akreditací na 11. ročník zůstávají (s výjimkou Celofestivalového pasu) stejné jako v roce 2022. Ceny jednotlivých vstupenek zachováme rovněž stejné jako loni. Počty „štědrých akreditací“ jsou i letos omezené, abychom mohli jejich majitelům zaručit benefity s nimi spojené.

Případné dotazy ke štědrým i základním akreditacím je možné směřovat na známý e-mail: vstupenky/zavináč/noirfilmfestival.cz

Jednodenní pasy bude možné zakoupit pouze na pátek 25. 8. a sobotu 26. 8. 2023.

NOIR pas (35 ks), SPONZOR pas (12 ks) a PARTNER pas (3 ks) jsou již  VYPRODÁNY!

Ostatní druhy festivalových pasů (Celofestivalový, Víkendový a Jednodenní) bylo a je možné zakoupit/rezervovat  již od 10. května 2023.

Vstupenky na jednotlivé festivalové projekce je možné objednat a zakoupit od 26. června 2023 na shora uvedené e-mailové adrese. Platbu za objednané akreditace a vstupenky lze provést až po přidělení var. symbolu, a to na obvylý festivalový účet: 107-5323330277/0100 (spec. účet pro Noir Film Festival).

Všechny festivalové akreditace a vstupenky bude možné vyzvednout pouze ve Festivalovém centru na hradě Český Šternberk, ode dne zahájení festivalu, tj. od 24. 8. 2023 (10:00 hod.).

1/ Jednotlivé vstupenky

Ceny vstupenek na jednotlivé festivalové projekce (prodej od 26. 6. 2023):

a) všechny projekce pod záštitou Velvyslanectví USA jsou za 0,- Kč. S každou vstupenkou na tato promítání je však spojen příspěvek/dar v paušální výši100,- Kč, který bude použit na úhradu nákladů spojených s pronájmem festivalových sálů a jejich vybavením profesionální filmovou technikou (projektory, plátna, ozvučení). Týká se celkem 25 projekcí (Bulvární plátek /obě projekce/, Chicagská uzávěrka, Eso v rukávu /projekce 24. 8./, Podezření /obě proj./, Temné vody, Nokturno /obě proj./ Alfred Hitchcock uvádí, Hlídač č. 47 /obě proj./, Přelet nad kukaččím hnízdem, Cutterova cesta /obě proj./, Žárlivost, Dvanáct rozhněvaných mužů, Joe z Tokia, The Batman, LEGO Batman film, Temný rytíř /obě proj./, Batman, Bezejmenná ulice a Lehkovážný okamžik)

Na požádání vydá festival každému majiteli této vstupenky potvrzení o přijetí daru.

b) projekce filmů á 100,- Kč (zbývající festivalové projekce, s výjimkou projekcí uvedených pod písmenem c)

c) projekce filmů á 130,- Kč (tři hlavní večerní projekce); konkrétní snímky: Novinářský příběh, Nebudou mi věřit a Vydírání

d) koncerty (Kamil Janský – saxofon /25. 8. od 16:00 hod./, Terezie Kovalová – violoncello a Linda „Vesmír“ Arbanová – Vjing /26. 8. od 16:00 hod./) v gotické hradní kuchyni – á 250,- Kč / 100,- Kč pro majitele Noir pasů / zdarma po předchozí rezervaci pro majitele Partner a Sponzor pasů. Vstupenky objednané a zaplacené do 31. 7. 2023 lze pořídit se slevou 50,- Kč z plné ceny vstupenky, tj. á za 200,- Kč.

e) vstupenka na přednášku Ondřeje Čížka (s diskuzí) k „Batman noir“ (26. 8. od 17:15 hod.) je po předchozí rezervaci zdarma

f) děti do 6 let mají vstup na festivalové projekce a koncerty zdarma, ale bez nároku na samostatné místo

2/ Celofestivalový pas

(platnost 24. 8. – 27. 8. 2023, na jeden pas je možné čerpat max. 17 vstupenek)
– 1.300 Kč / 1.200 Kč (při koupi do 31. 7. 2023)
– studenti, senioři +65, ZTP/P a *rezidenti: 1.200 Kč

3/ Víkendový pas

(platnost 25. 8. /od 21:00 hod.!/ – 27. 8. 2023, na jeden pas je možné čerpat max. 9 vstupenek)

– zahrnuje možnost výběru vstupenek i na dvě páteční projekce (hlavní večerní a půlnoční)
– 750 Kč / 700 Kč (při koupi do 31. 7. 2023)
– studenti, senioři +65, ZTP/P a *rezidenti: 700 Kč

4/ Jednodenní pas /pouze na pátek 25. 8. a sobotu 26. 8.!/

(platnost 25. 8. nebo 26. 8. 2023, na jeden pas je možné čerpat max. 4 vstupenky)

– 380 Kč

– studenti, senioři +65, ZTP/P a *rezidenti: 350 Kč

 

*rezidenti – návštěvníci s trvalým bydlištěm: Český Šternberk, Šternov, Drahňovice, Divišov, Čeřenice, Měchnov, Soběšín, Otryby, Podveky, Malovidy, Kácov a Rataje nad Sázavou

5/ NOIR pas

(35 ks – vyprodán, platnost po celou dobu konání festivalu)

– 2.500 Kč, štědrá akreditace, pro ty, kteří chtějí finančně podpořit organizaci festivalu – zejména přispět na úhradu nákladů za pronájem hradních prostor a propagaci letošního ročníku festivalu.

Z ceny pasu se částka 1.300 Kč považuje za dar festivalu.

majiteli zaručí:

– místo v sále, s doporučením vybrat si filmy na následující festivalový den (nejpozději do 21:00 hod. předcházejícího dne ve festivalovém centru), resp. e-mailem na čtvrtek 24. 8., nebo zvolit filmy na celý festival – s možností jejich pozdějšího doplnění (výměny). Jen v takovém případě festival majiteli pasu garantuje jedno z označených, nejlepších míst v sále (ve 2. – 4. řadě). V opačném zaručuje majiteli pasu jen místo v sále, bez dalšího zvýhodnění.

– jednu láhev vína (0,5 l) Pinot blanc ze spec. festivalové edice vín Château Valtice

– hořkou čokoládu Merci 72 %

– plechovku Royal Crown Coly (0,33 l)

– láhev černého piva „Černej Marlowe“ (pivovar Zichovec)

– katalog festivalu

– veřejné poděkování na zahájení nebo zakončení festivalu a jmenovité poděkování v katalogu nebo na webu festivalu

– přednostní zprostředkování festivalového ubytování v Českém Šternberku (Penzion v parku /dříve Parkhotel/, Penzion na zastávce a okolí (Divišov nebo Dvůr Prak)

6/ SPONZOR pas

(12 ks – vyprodán, platnost po celou dobu konání festivalu)

– 5.000 Kč, velmi štědrá akreditace, pro ty, kteří chtějí finančně podpořit organizaci festivalu – zejména přispět na úhradu nákladů na pronájem hradních prostor a překlady titulků k festivalovým filmům.

Z ceny pasu se částka 3.800 Kč považuje za dar festivalu.

 

majiteli zaručí:

– místo v sále, s doporučením vybrat si filmy na následující festivalový den (nejpozději do 21:00 hod. předcházejícího dne ve festivalovém centru), resp. e-mailem na čtvrtek 24. 8., nebo zvolit filmy na celý festival – s možností jejich pozdějšího doplnění (výměny). Jen v takovém případě festival majiteli pasu garantuje jedno z označených, nejlepších míst v sále (ve 2. – 3. řadě). V opačném zaručuje majiteli pasu jen místo v sále, bez dalšího zvýhodnění.

– jednu láhev vína (0,5 l) Pinot blanc ze spec. festivalové edice vín Château Valtice

– hořkou čokoládu Merci 72 %

DVD s filmem uváděným na 11. ročníku festivalu („Polnočná omša“ /1962/), které vyjde premiérově právě na festivalu

– plechovku Royal Crown Coly (0,33 l)

– láhev černého piva „Černej Marlowe“ (pivovar Zichovec), spec. uvařeného pro náš festival!

– upomínkový předmět s logem festivalu (ručně vyráběné mýdlo „Stříbrné plátno“ z Mydlárny Čarovný mlýn)

– katalog festivalu

– veřejné poděkování na zahájení nebo zakončení festivalu a jmenovité poděkování v katalogu nebo na webu festivalu

– přednostní zprostředkování festivalového ubytování v Českém Šternberku (Penzion v parku /dříve Parkhotel/, UniqHotel nebo Penzion na zastávce)

7/ PARTNER pas 

(3 ks – vyprodán, 2x V.I.P. akreditace nebo 4x Celofestivalový pas s benefitem)

– 20.000 Kč, partnerská akreditace, pro ty, kteří chtějí významněji podpořit organizaci festivalu, zejména přispět na pronájem filmové techniky a licenční poplatky za práva k projekcím festivalových filmů.

Z ceny pasu se částka 15.000 Kč považuje za dar festivalu.

majiteli zaručí:

– min. dvě místa v sále, s doporučením vybrat si filmy na následující festivalový den (nejpozději do 21:00 hod. předcházejícího dne ve festivalovém centru), resp. e-mailem na čtvrtek 24. 8., nebo zvolit filmy na celý festival – s možností jejich pozdějšího doplnění (výměny). Jen v takovém případě festival majitelům těchto akreditací garantuje označená místa v sále (v 1. – 2. řadě). V opačném zaručuje pouze místa v sále, bez dalšího zvýhodnění.

– jednu láhev vína (0,5 l) Pinot blanc ze spec. festivalové edice vín Château Valtice

– voucher na občerstvení ve festivalové kavárně Kávy pitel nebo cateringu (v hodnotě 500 Kč)

– hořkou čokoládu Merci 72 %

Blu-ray disk s filmem uváděným na 11. ročníku festivalu („Eso v rukávu“ /1951/), který vyjde premiérově právě na festivalu!

– 2x plechovka Royal Crown Coly (0,33 l)

– 2x láhev černého piva „Černej Marlowe“ (pivovar Zichovec), spec. uvařeného pro náš festival!

– upomínkový předmět s logem festivalu (ručně vyráběné mýdlo „Stříbrné plátno“ z Mydlárny Čarovný mlýn)

– katalog festivalu

– veřejné poděkování na zahájení nebo zakončení festivalu a jmenovité poděkování v katalogu nebo na webu festivalu

festivalové ubytování (dvoulůžkový pokoj se snídaní na 3 noci nebo čtyřlůž. pokoj se snídaní na 2 noci) v Českém Šternberku (Penzion v parku /dříve Parkhotel Č. Šternberk/, UniqHotel nebo Penzion na zastávce) na náklady festivalu

 

**NOIR i SPONZOR pas je možné darovat jiné osobě, výhody z jeho vlastnictví plynoucí se však nenásobí a náleží vždy jen jedné osobě

Partneři

Tento web používá k poskytování informací a analýze návštěvnosti soubory cookies. Jeho prohlížením s tím souhlasíte.

více souhlasím