Vstupenky a pasy

VSTUPENKY A PASY SI OBJEDNÁVEJTE NA E-MAILU vstupenky@noirfilmfestival.cz

Ceny „štědrých“ i základních akreditací zůstávají (s výjimkou Celofestivalového pasu) stejné jako v roce 2021.

Ceny vstupenek na hlavní večerní projekce na nádvoří hradu jsou rovněž stejné jako loni. Cenu ostatních vstupenek jsme sjednotili na 100,- Kč (s výjimkou symbolické projekce na hradě Kokořín a  jedné speciální projekce, u nichž je cena vstupenky stejná jako na hlavní večerní projekce).

Počty „štědrých akreditací“ jsou i letos omezené, abychom mohli jejich majitelům zaručit benefity s nimi spojené.

Číslo účtu pro platbu všech akreditací a vstupenek: 107-5323330277/0100 (spec. účet pro Noir Film Festival).

Pro platbu všech akreditací a vstupenek vám bude var. symbol přidělen po jejich objednání na obvyklé, shora uvedené e-mailové adrese festivalu.

Jednotlivé vstupenky je možné objednávat od 20. 6. 2022.

Jednodenní pasy bude možné zakoupit pouze na čtvrtek 18. 8., pátek 19. 8. a sobotu 20. 8. 2022.

NOIR pas, SPONZOR pas i PARTNER pas jsou již vyprodány.

Ostatní druhy festivalových pasů (Celofestivalový, Víkendový a Jednodenní) je možné zakoupit/rezervovat letos výjimečně již od 18. března 2022.

Všechny festivalové akreditace a vstupenky bude možné vyzvednout pouze ve Festivalovém centru na hradě Český Šternberk, ode dne zahájení festivalu, tj. od 17. 8. 2022 (10:00 hod.).

!! V případě, že by nebylo možné (z jakýchkoli důvodů) uspořádat 10. Noir Film Festival v  plánovaném srpnovém termínu, garantujeme, že na základě písemné žádosti (postačí e-mailem) vrátí festival majitelům festivalových pasů a jednotlivých vstupenek jejich plnou cenu, kterou za ně v předprodeji zaplatili.

1/ Jednotlivé vstupenky

Ceny vstupenek na jednotlivé festivalové projekce (prodej od 20. 6. 2022):

a) všechny projekce pod záštitou Velvyslanectví USA jsou za 0,- Kč. S každou vstupenkou na tato promítání je však spojen příspěvek/dar v paušální výši100,- Kč, který bude použit na úhradu nákladů spojených s pronájmem festivalových sálů a jejich vybavením profesionální filmovou technikou (projektory, plátna, ozvučení). Týká se celkem 24 projekcí (Síla zla /obě projekce/, Dálnice zlodějů, Zvuk zuřivosti, Běžel celou cestu, Lupič /obě proj./, Záhadná žena /obě proj./, Vražda je můj styl, Smrtelný hřích, Hluboký spánek, Mildred Pierce, Sedm, Klub rváčů /obě proj./, Zodiac /obě proj./, Muži, kteří nenávidí ženy, Zmizelá, Drsnej polda, Předem vinni, Mys hrůzy a Podsvětí USA)

Na požádání vydá festival každému majiteli této vstupenky potvrzení o přijetí daru.

b) projekce filmů á 100,- Kč (zbývající festivalové projekce, s výjimkou projekcí uvedených pod písmenem c)

c) projekce filmů á 130,- Kč (hlavní večerní projekce /4/ + symbolická 1. projekce na hradě Kokořín + speciální projekce němého filmu s živou hudbou; konkrétní snímky: Smrt cyklisty, Mrtvý mezi živými, Hluboký spánek, Gilda, Objížďka /16. 8./ a Otrávené světlo

d) divadelní představení Falešná nota Divadla v Řeznické (19. 8. od 18:15 hod.), á 350,- Kč / 250,- Kč pro majitele Noir pasů / 150,- Kč pro majitele Partner a Sponzor pasů. Vstupenky objednané a zaplacené do 31. 7. 2022 lze pořídit s 10 % slevou z plné ceny vstupenky, tj. á za 315,- Kč.

e) symbolická 1. projekce 10. ročníku na nádvoří hradu Kokořín od 20:30 hod. (Objížďka); cena vstupenky á 130,- Kč / 70,- Kč pro majitele Celofest. pasů / zdarma pro majitele PARTNER, SPONZOR a NOIR pasů; v případě zájmu o společnou dopravu fest. autobusem z Č. Šternberka nebo Prahy do Kokořínského Dolu a zpět je třeba kontaktovat produkci na adrese alena/zavináč/noirfilmfestival.cz. Na zpáteční cestě do Č. Šternberka obdrží hosté spec. projekce s rezervací ubytování na noc z 16. 8. na 17. 8. klíč od pokoje.

f) vstupenky na obě přednášky s diskuzí (18. 8. a 19. 8., vždy od 17:00 hod.) jsou po předchozí rezervaci zdarma

g) děti do 6 let mají vstup zdarma, bez nároku na samostatné místo

2/ Celofestivalový pas

(platnost 17. 8. – 21. 8. 2022, na jeden pas je možné čerpat max. 17 vstupenek)
– 1.250 Kč / 1.150 Kč (při koupi do 31. 7. 2022)
– studenti, senioři +65, ZTP/P: 1.100 Kč, *rezidenti: 1.100 Kč

3/ Víkendový pas

(platnost 19. 8. /od 15:00 hod.!/ – 21. 8. 2022, na jeden pas je možné čerpat max. 9 vstupenek)

– zahrnuje i možnost vstupenek na tři páteční projekce (vč. půlnoční)
– 750 Kč / 700 Kč (při koupi do 31. 7. 2021)
– studenti, senioři +65, ZTP/P, *rezidenti: 700 Kč

4/ Jednodenní pas

(platnost 18. 8., 19. 8. nebo 20. 8. 2022, na jeden pas je možné čerpat max. 4 vstupenky)

– 380 Kč

– studenti, senioři +65, ZTP/P, *rezidenti: 350 Kč

 

*rezidenti – návštěvníci s trvalým bydlištěm: Český Šternberk, Šternov, Drahňovice, Divišov, Čeřenice, Měchnov, Soběšín, Otryby, Podveky, Malovidy, Kácov a Rataje nad Sázavou

5/ NOIR pas

vyprodán! platnost po celou dobu konání festivalu, na jeden pas je možné čerpat maximálně 21 vstupenek (pouze pro jednu osobu)

– 2.500 Kč, štědrá akreditace, pro ty, kteří chtějí finančně podpořit organizaci festivalu – zejména přispět na úhradu nákladů na pronájem hradních prostor a propagaci letošního ročníku festivalu.

Z ceny pasu se částka 1.400 Kč považuje za dar festivalu.

majiteli zaručí:

– místo v sále, s doporučením vybrat si filmy na následující festivalový den (nejpozději do 21:00 hod. předcházejícího dne ve festivalovém centru), resp. e-mailem na středu 17. 8., nebo zvolit filmy na celý festival – s možností jejich pozdějšího doplnění (výměny). Jen v takovém případě festival majiteli pasu garantuje jedno z označených, nejlepších míst v sále (ve 2. – 4. řadě). V opačném zaručuje majiteli pasu jen místo v sále, bez dalšího zvýhodnění.

– jednu láhev vína (0,5 l) Pinot noir nebo Pinot blanc ze spec. festivalové edice vín Château Valtice

– hořkou 68% čokoládu z ATELIÉRU – Umění čokolády (Orion)

miniaturku Finlandia vodky (0,1 l)

– plechovku Royal Crown Coly (0,33 l)

– láhev černého piva Hubertus Noir (Kácov; 0,5 l)

– katalog festivalu

– veřejné poděkování na zahájení nebo zakončení festivalu a jmenovité poděkování v katalogu nebo na webu festivalu

– přednostní zprostředkování festivalového ubytování v Českém Šternberku a okolí (Divišov, Čeřenice, Kácov)

6/ SPONZOR pas

vyprodán! platnost po celou dobu konání festivalu, na jeden pas je možné čerpat max. 21 vstupenek (pouze pro jednu osobu)

– 5.000 Kč, velmi štědrá akreditace, pro ty, kteří chtějí finančně podpořit organizaci festivalu – zejména přispět na úhradu nákladů na pronájem hradních prostor a překlady titulků k festivalovým filmům.

Z ceny pasu se částka 3.900 Kč považuje za dar festivalu.

majiteli zaručí:

– místo v sále, s doporučením vybrat si filmy na následující festivalový den (nejpozději do 21:00 hod. předcházejícího dne ve festivalovém centru), resp. e-mailem na středu 17. 8., nebo zvolit filmy na celý festival – s možností jejich pozdějšího doplnění (výměny). Jen v takovém případě festival majiteli pasu garantuje jedno z označených, nejlepších míst v sále (ve 2. – 3. řadě). V opačném zaručuje majiteli pasu jen místo v sále, bez dalšího zvýhodnění.

– jednu láhev vína (0,5 l) Pinot noir nebo Pinot blanc ze spec. festivalové edice vín Château Valtice

– hořkou 68% čokoládu z ATELIÉRU – Umění čokolády (Orion)

Blu-ray disk s filmem uváděným na 10. ročníku festivalu (Líbej mne až k smrti / Kiss Me Deadly), který vyjde premiérově právě na festivalu!

miniaturku Finlandia vodky (0,1 l)

– plechovku Royal Crown Coly (0,33 l)

– láhev černého piva Hubertus Noir (Kácov; 0,5 l)

upomínkový předmět s logem festivalu

– katalog festivalu

– veřejné poděkování na zahájení nebo zakončení festivalu a jmenovité poděkování v katalogu nebo na webu festivalu

– přednostní zprostředkování festivalového ubytování v Českém Šternberku (Parkhotel Č. Šternberk, UniqHotel nebo Penzion na Zastávce)

7 / PARTNER pas

vyprodán!  (2x V.I.P. akreditace nebo 4x Celofestivalový pas), na každou z akreditací nebo pas je možné čerpat max. 21 vstupenek

– 20.000 Kč, partnerská akreditace, pro ty, kteří chtějí významněji podpořit organizaci festivalu, zejména přispět na pronájem filmové techniky a licenční poplatky za práva k projekcím festivalových filmů.

Z ceny pasu se částka 15.000 Kč považuje za dar festivalu.

majiteli zaručí:

– min. dvě místa v sále, s doporučením vybrat si filmy na následující festivalový den (nejpozději do 21:00 hod. předcházejícího dne ve festivalovém centru), resp. e-mailem na středu 17. 8., nebo zvolit filmy na celý festival – s možností jejich pozdějšího doplnění (výměny). Jen v takovém případě festival majitelům těchto akreditací garantuje označená místa v sále (v 1. – 2. řadě). V opačném zaručuje pouze místa v sále, bez dalšího zvýhodnění.

– jednu láhev vína (0,5 l) Pinot noir nebo Pinot blanc ze spec. festivalové edice vín Château Valtice

– voucher na občerstvení ve festivalové kavárně Kávy pitel nebo cateringu HamTam (v hodnotě 500 Kč)

– hořkou 68% čokoládu z ATELIÉRU – Umění čokolády (Orion)

Blu-ray disk s filmem uváděným na 10. ročníku festivalu (Líbej mne až k smrti / Kiss Me Deadly), který vyjde premiérově právě na festivalu!

– 2x miniaturka Finlandia vodky (0,1 l)

– 2x plechovka Royal Crown Coly (0,33 l)

– láhev černého piva Hubertus Noir (Kácov; 0,5 l)

upomínkový předmět s logem festivalu

– katalog festivalu

– veřejné poděkování na zahájení nebo zakončení festivalu a jmenovité poděkování v katalogu nebo na webu festivalu

festivalového ubytování (dvoulůžkový pokoj se snídaní na 4 noci nebo čtyřlůž. pokoj se snídaní na 3 noci) v Českém Šternberku (Parkhotel Č. Šternberk, UniqHotel nebo Penzion na Zastávce)

 

NOIR i SPONZOR pas je možné darovat jiné osobě, výhody z jeho vlastnictví plynoucí se však nenásobí a náleží vždy jen jedné osobě.

Partneři

Tento web používá k poskytování informací a analýze návštěvnosti soubory cookies. Jeho prohlížením s tím souhlasíte.

více souhlasím