Festivalové ubytování

Od 19. 4. 2024 je možné podpořit 12. ročník Noir Film Festivalu i zakoupením „ubytovacího balíčku“ ve čtyřech variantách – s jedním Noir nebo dvěma Celofestivalovými pasy.

  1. Balíčky „A“ a „B“ zahrnují vždy jednu akreditaci (Noir pas) a festivalové ubytování v pokojích s vlastním soc. zařízením a snídaní pro 2 osoby na tři noci – v blízkém či vzdálenějším okolí Českého Šternberka.
  2. Balíčky „C“ a „D“ zahrnují vždy dvě akreditace (2x Celofestivalový pas) a festivalové ubytování v pokojích s vlastním soc. zařízením a snídaní pro 2 osoby na tři noci – rovněž v blízkém či vzdálenějším okolí Českého Šternberka.

Pobyt druhé osoby není v rámci balíčků „A“ a „B“ vázán na žádný druh festivalové akreditace/pasu ani na zakoupení vstupenky – ten/ty je třeba objednat samostatně na vstupenky/zav./noirfilmfestival.cz.
Balíček je možné objednat pouze na e-mailové adrese: ubytovani/zav./noirfilmfestival.cz.
Po vyprodání festivalem stanoveného max. počtu konkrétního druhu balíčku bude jejich prodej zastaven (nejpozději však 31. 7. 2024).

Pokud máte zájem o jakékoli kratší festivalové ubytování (pouze na 1 – 2 dny), než zahrnují nabízené “balíčky“, neváhejte a napište na shora uvedenou adresu, volné pokoje na letošní ročník každým dnem ubývají…

*Balíček A (Vyprodán)

(NOIR pas, dvoulůžkový apartmán s vlastním soc. zařízením a se snídaní v místě; vzdálenost od hradu /pěšky i autem/ – 2,4 km, 3 noci: 22. – 25. 8. 2024), každý apartmán je vybaven malou kuchyňkou; apartmány jsou v provozu jeden rok

Apartmány Tesla CS, Český Šternberk 166, Vrábov /webové stránky v přípravě/
cena: 10.390,- Kč

*Balíček B (Vyprodán)

(NOIR pas, dvoulůž. pokoj s vlastním soc. zařízením, fest. doprava, snídaně v místě, vzdálenost od hradu /pěšky – 1,4 km v náročném terénu, autem – 5,2 km/, 3 noci: 22. – 25. 8. 2024)

Dvůr Prak, Český Šternberk 47, Divišov, www.dvurprak.cz
cena: 7.820,- Kč

*Balíček C

(2x Celofestivalový pas, dvoulůž. pokoj s vlastním soc. zařízením, fest. doprava, snídaně v místě, vzdálenost od hradu autem – 13,9 km /18 min./, 3 noci: 22. – 25. 8. 2024)

Hotel Hubertus, Kácov 6, www.hubertus-hotel.cz
cena: 9.100,- Kč

*Balíček D (Vyprodán)

(2x Celofestivalový pas, dvoulůž. pokoj s vlastním soc. zařízením, fest. doprava, snídaně v místě, vzdálenost od hradu /pěšky – 1,4 km v náročném terénu, autem – 5,2 km/, 3 noci: 22. – 25. 8. 2024)

Dvůr Prak, Český Šternberk 47, Divišov, www.dvurprak.cz
cena: 7.720,- Kč

**Nevyužité kapacity, které má festival rezervovány v hotelech a penzionech v Českém Šternberku a okolí, poté uvolníme 1. 8. 2024.
Informace o volných pokojích zveřejníme na webu a facebookovém profilu festivalu.

Partneři

Tento web používá k poskytování informací a analýze návštěvnosti soubory cookies. Jeho prohlížením s tím souhlasíte.

více souhlasím