Festivalové ubytování

Těm z vás, kteří mají v plánu strávit na letošním kulatém ročníku Noir Film Festivalu více než dva dny, nabízíme čtyři typy ubytovacích Noir balíčků, které zahrnují nocleh na 3 nebo 4 noci, snídaně a dva Celofestivalové pasy. V případě balíčků B a D dále i dopravu z Divišova do Českého Šternberka a zpět.

Balíčky je možné objednat na festivalové adrese: ubytovani@noirfilmfestival.cz. Jejich počty jsou omezené, tak dlouho neváhejte!

Ubytování na kratší dobu, pro jiný počet osob a se zájmem o jiný typ akreditace, řešte prosím individuálně na stejné adrese od 15. 6. 2022.

Ubytovací Noir balíčky:

*Balíček A – ubytování pro dvě osoby na 4 noci (vč. snídaní) v Tábořišti u Karla v Českém Šternberku (1,2 km od hradu, http://www.taboristeukarla.cz/)
– dřevěná chatka pro 2 – 4 osoby se společným sociálním zařízením (WC a koupelna), snídaně v místě, vzdálenost cca 20 min pěšky od hradu, nezahrnuje doplatek za auto 100 Kč/den – platba na místě;
– 2x Celofestivalový pas
Cena: 5.700,- Kč (v případě ubytování 2 osob)

*Balíček B – ubytování pro dvě osoby na 4 noci (vč. snídaní) v Penzionu Divišov v Divišově (7 km od hradu, https://www.penziondivisov.cz/)
– dvou nebo třílůžkové pokoje s vlastním soc. zařízením, přímý svoz (2x denně) do Č. Šternberka a zpět, snídaně jsou zajištěny v UniqHotelu v Č. Šternberku (450 m od hradu);
– 2x Celofestivalový pas
Cena: 8.200,- Kč (v případě ubytování 2 osob)

*Balíček C– ubytování pro dvě osoby na 3 noci (vč. snídaní) v Tábořišti u Karla v Českém Šternberku (1,2 km od hradu, http://www.taboristeukarla.cz/)
– dřevěná chatka pro 2 – 4 osoby se společným soc. zařízením, snídaně v místě, vzdálenost cca 20 min pěšky od hradu, nezahrnuje doplatek za auto 100 Kč/den – platba na místě;
– 2x Celofestivalový pas
Cena: 4.850,- Kč (v případě ubytování 2 osob)

*Balíček D – ubytování pro dvě osoby na 3 noci (vč. snídaní) v Penzionu Divišov v Divišově (7 km od hradu, https://www.penziondivisov.cz/)
– dvou nebo třílůžkové pokoje s vlastním soc. zařízením, přímý svoz (2x denně) do Č. Šternberka a zpět, snídaně jsou zajištěny v UniqHotelu v Č. Šternberku (450 m od hradu);
– 2x Celofestivalový pas
Cena: 6.820,- Kč (v případě ubytování 2 osob)

DALŠÍ MOŽNOSTI UBYTOVÁNÍ (bez zprostředkování ze strany festivalu)

Dvůr Prak (Český Šternberk 47, http://www.dvurprak.cz/ubytovani/)
– 1,5 km pěšky od hradu nebo 4,8 km po silnici
– možnost festivalové dopravy (2x denně) – je třeba předem objednat na ubytovani@noirfilmfestival.cz

Penzion Venkoff (Čeřenice 1, http://www.venkoff.cz/)
– 3,4 km pěšky od hradu nebo 5,5 km po silnici)
– bez možnosti festivalové dopravy

Partneři

Tento web používá k poskytování informací a analýze návštěvnosti soubory cookies. Jeho prohlížením s tím souhlasíte.

více souhlasím