VIP retro kinosedačky

14.7.2021

VIP retro kinosedačky

Do nejsyrovějšího sálu v dosavadní historii Noir Film Festivalu – gotické hradní kuchyně na Českém Šternberku – jsme se rozhodli zakoupit od místního Sokola 50 starých kinosedaček, které necháváme zrenovovat tak, aby byly na 9. ročník připraveny v plné noirové kráse!

Třicet čtyři z nich nabízíme k pronájmu (vždy na dva ročníky festivalu) skalním příznivcům a příznivkyním filmu noir. Všechny (černé) sedačky budou očíslovány, označeny bílým logem festivalu a jménem a příjmením nájemce/nájemkyně, nebo jménem jeho oblíbené herečky/herce/další významné osobnosti filmu noir (vč. několika česko-slovenských), které si může vybrat ze seznamu (viz níže). Majitel(ka) “štědré festivalové akreditace” nebo dárce/dárkyně festivalu si může pronajmout max. dvě sedačky.

Pokud bude mít nájemce/nájemkyně zakoupenou nebo na pas vydanou vstupenku do hradní kuchyně, bude mít přednostní právo svou sedačku obsadit. Cena pronájmu jedné sedačky na dva ročníky je 2 tisíce Kč. Nájemné je možné zaplatit do 7 dnů po e-mailovém potvrzení objednávky sedačky (na straně festivalu) na festivalový účet: 107-3817040297/0100 (var. symbol = vybrané číslo sedačky, zpráva pro příjemce = příjmení nájemce nebo příjmení osobnosti, která bude uvedena na sedačce).

Vaše rezervace s vybraným číslem sedačky a jménem přijímáme na adrese info@noirfilmfestival.cz.

Seznam aktuálně dostupných čísel sedaček a významných osobností (pokud nechcete svoje jméno) k výběru najdete zde. Pro případ varianty se jménem osobnosti si prosím raději rezervujte dvě jména.

Partneři

Tento web používá k poskytování informací a analýze návštěvnosti soubory cookies. Jeho prohlížením s tím souhlasíte.

více souhlasím