Vaše podpora 12. ročníku NFF

22.1.2024

Vaše podpora 12. ročníku NFF

Vážení příznivci Noir Film Festivalu, milí dárci :),

 
moc děkujeme za finanční dar(y), který/é jste festivalu poskytli v roce 2023.
Můžete-li, zachovejte nám prosím přízeň i nadále, protože i s ohledem na krácení dotací vaši štědrost uvítáme i v tomto roce.
 
*Od dnešního dne můžete přispět na obvyklý festivalový účet (107-5323330277/0100) darem v libovolné výši, za nějž vám festival nabídne odpovídající protihodnotu/benefit(y) související s připravovaným 12. ročníkem, který se uskuteční ve dnech od 22. do 25. 8. 2024 opět na hradě Český Šternberk. Pokud se rozhodnete přispět tímto způsobem, uveďte prosím ve zprávě pro příjemce, že se jedná o “dar 12. NFF” nebo jen “dar NFF” a vaše jméno a příjmení
 
**Od 1. března bude možné zakoupit jednu či více z obvyklých 50 “štědrých akreditací” (Partner pas /5x/, Sponzor pas /10x/ nebo Noir pas /35x/), jako protihodnotu za poskytnutý dar vám však některou z těchto akreditací můžeme nabídnout už nyní. Deset těchto akreditací jsme již v prvních dvou týdnech nového roku dárcům nabídli a poskytli.
Cena “Partner“ a „Sponzor pasu“ zůstává stejná jako v minulých letech, cenu “Noir pasu” jsme nuceni pro letošní ročník zvýšit o 200 Kč, a to na 2.700 Kč. 
Jako benefit za poskytnutý dar je možné samozřejmě získat s předstihem i Celofestivalový nebo Víkendový pas či pasy.
 
***Od letošního roku máte rovněž možnost rozdělit dar festivalu do pravidelných měsíčních příspěvků, a to v hodnotě od 100 Kč do 2.500 Kč. I v takovém případě je potřeba do zprávy pro příjemce uvést, že jde o “pravidelný dar NFF“ a vaše jméno a příjmení. 
 
Pokud potřebujete vystavit „Potvrzení o přijetí daru” festivalu za rok 2023 (pro případný odpočet od základu daně), napište a pošlete prosím na jakou částku, místo vašeho trvalého bydliště a datum narození. Potvrzení následně obdržíte e-mailem.
 
Děkuji mnohokrát za podporu 12. ročníku NFF v libovolné formě a budu se těšit opět na viděnou v srpnu na Českém Šternberku!
 
Vítek Grigartzik,
výkonný ředitel Noir Film Festivalu

Partneři

Tento web používá k poskytování informací a analýze návštěvnosti soubory cookies. Jeho prohlížením s tím souhlasíte.

více souhlasím