Vstupenky a pasy

Ceny vstupenek (s výjimkou divadelního představení/koncertu) a základních akreditací zůstávají stejné jako v roce 2018. Novinkou 7. ročníku je zavedení „Jednodenního pasu“ a „SPONZOR pasu“.

NOIR pas (k prodeji max. 25 ks) a SPONZOR pas (k prodeji max. 15 ks) bude možné zakoupit a podpořit tak letošní ročník festivalu již od 15. května 2019.

Ostatní druhy festivalových pasů (Celofestivalové, Víkendové a Jednodenní pasy) a vstupenky bude možné zakoupit/rezervovat od 24. června 2019 na obvyklé e-mailové adrese: vstupenky(zavináč)noirfilmfestival.cz.

Při rezervaci pasů a vstupenek (s výjimkou zakoupení Noir a Sponzor pasů – viz níže) uveďte celé jméno a příjmení (rezervujete-li více pasů najednou, uveďte pouze jedno jméno a příjmení a počet pasů číslovkou) a jednu kontaktní emailovou adresu pro další komunikaci. V potvrzení potom obdržíte informace k platbě a číslo vašeho/vašich pasu/ů.

Pasy a vstupenky bude i letos možné zaplatit (hotově nebo platební kartou) i vyzvednout (nebo již zaplacené vyzvednout) na kontaktním místě – Noir pointu v Praze (CK FIRO-tour, Národní 37/38, Praha 1)  od 14. 8. do 16. 8., od 12:00 do 18:00 hod. Později je bude možné vyzvednout pouze ve festivalovém centru na hradě Křivoklát, ode dne zahájení festivalu, tj. od 22. 8. 2019 (9:00 hod.).

Jednotlivé vstupenky

– sály Veroniky Lake, Alana Ladda, Nova Cinema a Fritze Langa (25 projekcí): á 90 Kč
– večerní zahájení festivalu (22. 8.) + 2 večerní projekce na nádvoří hradu nebo v Královském sále (23. a 24. 8.), zakončení festivalu (25. 8.) + 16 speciálních projekcí v sálech V. Lake, A. Ladda, Nova Cinema a Fritze Langa, tj. projekce snímků: Přízračná dáma (2x), Tajemství za dveřmi (2x), V osidlech noci (2x), Zabíjení (2x), Gauneři (2x), Šarlatová ulice, Revolver na prodej, Zabijáci, Den začíná, Ministerstvo strachu, Modrá Dahlia, Rebecca, Zjizvená tvář, Místo na výsluní a Zítřek nemá šanci (celkem 20 projekcí): á 120 Kč

– dvojkoncert přední zpívající pianistky a skladatelky Beaty Hlavenkové a violoncellistky a písničkářky Doroty Barové (obě jsou držitelky hudebních cen Anděl) v sále V. Lake: á 300 Kč / 250 Kč (v případě zakoupení do 31. 7. 2019) / 200 Kč (majitelé NOIR pasu) / zdarma (majitelé SPONZOR pasu)

– děti do 6 let mají vstup zdarma, bez nároku na samostatné místo

Celofestivalový pas

(platnost 22. 8. – 25. 8. 2019, na jeden pas je možné čerpat max. 16 vstupenek)
– 1.050 Kč / 950 Kč (při koupi do 31. 7. 2019)
– studenti, senioři +65, ZTP/P: 900 Kč, *rezidenti: 900 Kč

Víkendový pas

(platnost 24. 8. – 26. 8. 2019, na jeden pas je možné čerpat max. 8 vstupenek)
– 700 Kč / 650 Kč (při koupi do 31. 7. 2019)
– studenti, senioři +65, ZTP/P, *rezidenti: 650 Kč

Jednodenní pas /letos poprvé!/

(platnost 22., 23., 24. nebo 25. 8. 2019, na jeden pas je možné čerpat max. 4 vstupenky)
– 380 Kč
– studenti, senioři +65, ZTP/P, *rezidenti: 350 Kč

*rezidenti – návštěvníci s trvalým bydlištěm: Křivoklát, Městečko, Roztoky, Pustověty, Velká Buková, Nižbor, Zbečno a Sýkořice

NOIR pas

– 2019 Kč, štědrá akreditace, pro ty, kteří chtějí finančně podpořit organizaci festivalu – zejména přispět na letos výrazně zvýšené licenční poplatky za práva k projekcím filmů a také na překlady titulků.

majiteli zaručí:
– místo v sále, s doporučením vybrat si filmy na následující festivalový den (nejpozději do 21:00 hod. předcházejícího dne ve festivalovém centru), resp. e-mailem na čtvrtek 22. 8., nebo zvolit filmy na celý festival – s možností jejich pozdějšího doplnění (výměny). Jen v takovém případě festival majiteli NOIR pasu garantuje jedno z označených, nejlepších míst v sále. V opačném zaručuje majiteli pasu jen místo v sále, bez dalšího zvýhodnění.
– jednu láhev vína (0,5 l) Pinot noir nebo Pinot gris ze spec. festivalové edice vín Chateau Valtice
DVD s filmem noir uvedeným na předcházejících nebo stávajícím ročníku festivalu
hořká čokoláda z „Mistrovské edice“ značky Orion
– slevu 100 Kč ze vstupenky na páteční dvojkoncert přední zpívající pianistky a skladatelky Beaty Hlavenkové a violoncellistky a písničkářky Doroty Barové
– katalog festivalu
– veřejné poděkování na zahájení a zakončení festivalu a jmenovité poděkování v katalogu nebo na webu festivalu

SPONZOR pas /letos poprvé!/

– 4000 Kč, velmi štědrá akreditace, pro ty, kteří chtějí finančně podpořit organizaci festivalu – zejména přispět na letos výrazně zvýšené licenční poplatky za práva k projekcím filmů a na výrobu Blu-ray disku s filmem „Rebecca“ (Mrtvá a živá, 1940) režiséra Alfreda Hitchcocka. Film vyjde poprvé v ČR právě na festivalu.

majiteli zaručí:
– místo v sále, s doporučením vybrat si filmy na následující festivalový den (nejpozději do 21:00 hod. předcházejícího dne ve festivalovém centru), resp. e-mailem na čtvrtek 22. 8., nebo zvolit filmy na celý festival – s možností jejich pozdějšího doplnění (výměny). Jen v takovém případě festival majiteli SPONZOR pasu garantuje jedno z označených, nejlepších míst v sále. V opačném zaručuje majiteli pasu jen místo v sále, bez dalšího zvýhodnění.
– jednu láhev vína (0,5 l) Pinot noir nebo Pinot gris ze spec. festivalové edice vín Chateau Valtice
Blu-ray disk s filmem „Rebecca
DVD s filmem noir uvedeným na předcházejících nebo stávajícím ročníku festivalu
hořká čokoláda z „Mistrovské edice“ značky Orion
zdarma vstupenku na páteční dvojkoncert přední zpívající pianistky a skladatelky Beaty Hlavenkové a violoncellistky a písničkářky Doroty Barové
batůžek s logem festivalu
– katalog festivalu
– veřejné poděkování na zahájení a zakončení festivalu a jmenovité poděkování v katalogu nebo na webu festivalu

*Platba za NOIR a SPONZOR pas: lze ji provést bez předchozí rezervace – platí pouze pro tyto dva typy pasu!
Číslo pasu bude přiděleno dle pořadí po připsání částky na bankovní účet nebo po platbě na některém z kontaktních míst.
*Číslo účtu pro platbu: 107-5323330277 / 0100 (název spec. účtu: Ekofest – Noir film)
Variabilní symbol: rok narození
Zpráva pro příjemce: jméno + příjmení, emailová adresa (např. noir.sedmy/zav./gmail.com)
– NOIR i SPONZOR pas je možné darovat jiné osobě, výhody z jeho vlastnictví plynoucí se však nenásobí a náleží vždy jen jedné osobě
– max. počet projekcí, k  nimž se váže garance “místa v sále” je 18 (4 ve čtvrtek, 5 v pátek, 5 v sobotu a 4 v neděli)

ČESKY | ENGLISH