Vstupenky a pasy

Ceny vstupenek (s výjimkou divadelního představení/koncertu) a základních akreditací zůstávají stejné jako v roce 2018. Novinkou 7. ročníku je zavedení „Jednodenního pasu“ a „SPONZOR pasu“.

NOIR pas (k prodeji max. 25 ks) a SPONZOR pas (k prodeji max. 15 ks) bude možné zakoupit a podpořit tak letošní ročník festivalu již od 15. května 2019.

Ostatní druhy festivalových pasů (Celofestivalové, Víkendové a Jednodenní pasy) a vstupenky bude možné zakoupit/rezervovat od 24. června 2019 na obvyklé e-mailové adrese: vstupenky(zavináč)noirfilmfestival.cz.

Při rezervaci pasů a vstupenek (s výjimkou zakoupení Noir a Sponzor pasů – viz níže) uveďte celé jméno a příjmení (rezervujete-li více pasů najednou, uveďte pouze jedno jméno a příjmení a počet pasů číslovkou) a jednu kontaktní emailovou adresu pro další komunikaci. V potvrzení potom obdržíte informace k platbě a číslo vašeho/vašich pasu/ů.

Pasy a vstupenky bude i letos možné zaplatit i vyzvednout (nebo již zaplacené vyzvednout) na kontaktním místě – Noir pointu v Praze (CK FIRO-tour, Národní 37/38, Praha 1)  od 14. 8. do 16. 8., od 12:00 do 18:00 hod. Z technických důvodů zde bohužel nebude možné platit kartou, pouze hotově. Později je bude možné vyzvednout pouze ve festivalovém centru na hradě Křivoklát, ode dne zahájení festivalu, tj. od 22. 8. 2019 (9:00 hod.).

Jednotlivé vstupenky

– sály Veroniky Lake, Alana Ladda, Nova Cinema a Fritze Langa (25 projekcí): á 90 Kč
– večerní zahájení festivalu (22. 8.) + 2 večerní projekce na nádvoří hradu nebo v Královském sále (23. a 24. 8.), zakončení festivalu (25. 8.) + 16 speciálních projekcí v sálech V. Lake, A. Ladda, Nova Cinema a Fritze Langa, tj. projekce snímků: Přízračná dáma (2x), Tajemství za dveřmi (2x), V osidlech noci (2x), Zabíjení (2x), Gauneři (2x), Šarlatová ulice, Revolver na prodej, Zabijáci, Den začíná, Ministerstvo strachu, Modrá Dahlia, Rebecca, Zjizvená tvář, Místo na výsluní a Zítřek nemá šanci (celkem 20 projekcí): á 120 Kč

– dvojkoncert přední zpívající pianistky a skladatelky Beaty Hlavenkové a violoncellistky a písničkářky Doroty Barové (obě jsou držitelky hudebních cen Anděl) v sále V. Lake: á 300 Kč / 250 Kč (v případě zakoupení do 31. 7. 2019) / 200 Kč (majitelé NOIR pasu) / zdarma (majitelé SPONZOR pasu)

– děti do 6 let mají vstup zdarma, bez nároku na samostatné místo

Celofestivalový pas

(platnost 22. 8. – 25. 8. 2019, na jeden pas je možné čerpat max. 16 vstupenek)
– 1.050 Kč / 950 Kč (při koupi do 31. 7. 2019)
– studenti, senioři +65, ZTP/P: 900 Kč, *rezidenti: 900 Kč

Víkendový pas

(platnost 24. 8. – 26. 8. 2019, na jeden pas je možné čerpat max. 8 vstupenek)
– 700 Kč / 650 Kč (při koupi do 31. 7. 2019)
– studenti, senioři +65, ZTP/P, *rezidenti: 650 Kč

Jednodenní pas /letos poprvé!/

(platnost 22., 23., 24. nebo 25. 8. 2019, na jeden pas je možné čerpat max. 4 vstupenky)
– 380 Kč
– studenti, senioři +65, ZTP/P, *rezidenti: 350 Kč

*rezidenti – návštěvníci s trvalým bydlištěm: Křivoklát, Městečko, Roztoky, Pustověty, Velká Buková, Nižbor, Zbečno, Sýkořice, Požáry a Karlova Ves

NOIR pas

– 2019 Kč, štědrá akreditace, pro ty, kteří chtějí finančně podpořit organizaci festivalu – zejména přispět na letos výrazně zvýšené licenční poplatky za práva k projekcím filmů a také na překlady titulků.

majiteli zaručí:
– místo v sále; po předchozí včasné rezervaci vstupenky nebo volbě projekcí na celý festival s možností jejich pozdějšího doplnění/výměny v případě, že projekce již není vyprodána. Jen v takovém případě festival majiteli NOIR pasu garantuje jedno z označených, nejlepších míst v sále. V opačném zaručuje majiteli pasu jen místo v sále, bez dalšího zvýhodnění.
– jednu láhev vína (0,5 l) Pinot noir nebo Pinot gris ze spec. festivalové edice vín Chateau Valtice
DVD s filmem noir uvedeným na předcházejících nebo stávajícím ročníku festivalu
hořká čokoláda z „Mistrovské edice“ značky Orion
– slevu 100 Kč ze vstupenky na páteční dvojkoncert přední zpívající pianistky a skladatelky Beaty Hlavenkové a violoncellistky a písničkářky Doroty Barové
– katalog festivalu
– veřejné poděkování na zahájení a zakončení festivalu a jmenovité poděkování v katalogu nebo na webu festivalu

SPONZOR pas /letos poprvé!/

– 4000 Kč, velmi štědrá akreditace, pro ty, kteří chtějí finančně podpořit organizaci festivalu – zejména přispět na letos výrazně zvýšené licenční poplatky za práva k projekcím filmů a na výrobu Blu-ray disku s filmem „Rebecca“ (Mrtvá a živá, 1940) režiséra Alfreda Hitchcocka. Film vyjde poprvé v ČR právě na festivalu.

majiteli zaručí:
– místo v sále;po předchozí včasné rezervaci vstupenky nebo volbě projekcí na celý festival s možností jejich pozdějšího doplnění/výměny v případě, že projekce již není vyprodána. Jen v takovém případě festival majiteli NOIR pasu garantuje jedno z označených, nejlepších míst v sále. V opačném zaručuje majiteli pasu jen místo v sále, bez dalšího zvýhodnění..
– jednu láhev vína (0,5 l) Pinot noir nebo Pinot gris ze spec. festivalové edice vín Chateau Valtice
Blu-ray disk s filmem „Rebecca
DVD s filmem noir uvedeným na předcházejících nebo stávajícím ročníku festivalu
hořká čokoláda z „Mistrovské edice“ značky Orion
zdarma vstupenku na páteční dvojkoncert přední zpívající pianistky a skladatelky Beaty Hlavenkové a violoncellistky a písničkářky Doroty Barové
batůžek s logem festivalu
– katalog festivalu
– veřejné poděkování na zahájení a zakončení festivalu a jmenovité poděkování v katalogu nebo na webu festivalu

*Platba za NOIR a SPONZOR pas: lze ji provést bez předchozí rezervace – platí pouze pro tyto dva typy pasu!
Číslo pasu bude přiděleno dle pořadí po připsání částky na bankovní účet nebo po platbě na některém z kontaktních míst.
*Číslo účtu pro platbu: 107-5323330277 / 0100 (název spec. účtu: Ekofest – Noir film)
Variabilní symbol: rok narození
Zpráva pro příjemce: jméno + příjmení, emailová adresa (např. noir.sedmy/zav./gmail.com)
– NOIR i SPONZOR pas je možné darovat jiné osobě, výhody z jeho vlastnictví plynoucí se však nenásobí a náleží vždy jen jedné osobě
– max. počet projekcí, k  nimž se váže garance “místa v sále” je 18 (4 ve čtvrtek, 5 v pátek, 5 v sobotu a 4 v neděli)

ČESKY | ENGLISH