Vstupenky a pasy

Číslo účtu pro platbu všech akreditací a vstupenek: 107-5323330277 / 0100 (spec. účet pro Noir Film Festival)

Pro platbu základních akreditací a vstupenek vám bude var. symbol přidělen po jejich objednání na e-mailové adrese festivalu: vstupenky/zavináč/noirfilmfestival.cz.

Všechny „štědré akreditace“, tj. Partner, Sponzor a Noir pas jsou vyprodané.

Všechny festivalové akreditace a vstupenky bude možné vyzvednout pouze ve Festivalovém centru na hradě Český Šternberk, ode dne zahájení festivalu, tj. od 18. 8. 2021 (12:00 hod.).

!! V případě, že by snad nebylo možné (z důvodů opatření vlády nebo Ministerstva zdravotnictví) uspořádat 9. Noir Film Festival v původně plánovaném srpnovém termínu, garantujeme, že na základě písemné žádosti (postačí e-mailem) vrátí festival majitelům jakýchkoli festivalových pasů a jednotlivých vstupenek jejich plnou cenu, kterou za ně v předprodeji zaplatili. Neplánujeme tedy ani letos vydávat žádné vouchery na budoucí vstupenky či festivalové akreditace (pasy). !!

1/ Jednotlivé vstupenky

Ceny vstupenek na jednotlivé festivalové projekce:

  •  všechny projekce pod záštitou Velvyslanectví USA jsou za 0,- Kč. S každou vstupenkou na tato promítání je však spojen příspěvek/dar v paušální výši 100,- Kč, který bude použit na úhradu nákladů spojených s pronájmem festivalových sálů a jejich vybavením profesionální filmovou technikou (projektory, plátna, ozvučení). Na požádání vydá festival každému majiteli této vstupenky potvrzení o přijetí daru. Týká se celkem 25 projekcí: Křížový výslech (18. 8. s darem 100,- Kč, 22. 8. s darem 50,- Kč), Mimo zákon (obě projekce), Osudné dopoledne, Stopař (obě projekce), Americké děvče, Někde v noci (obě projekce), Vysoká zeď (obě projekce), Hliněný holub, Levárna (s darem 50,- Kč), Štvanice, Zbytečná krutost (obě projekce), Millerova křižovatka (s darem 50,- Kč), Fargo (obě projekce), Muž, který nebyl, Budím se s křikem, Tam za lesy (obě projekce), CinemAbility
  • projekce filmů á 90,- Kč (18 projekcí): Ošklivá slečna (obě projekce), Závrať (obě projekce), Nechtěná (obě projekce), Mlha (obě projekce), Romeo, Julie a tma, Kriminálka Bombaj, Sázka, Načasovaná smrt, Bigamista, Queen & Slim, Hadí jed (projekce 21. 8.), Muž v osidlech, Madhumati, Žádný strach
  • projekce filmů á 130,- Kč (6 projekcí): Na nebezpečném území (obě projekce), Není cesty ven, Vymahač, Varování před bouřkou, Příchozí z temnot
  •  projekce filmů á 50,- Kč (4 nedělní „goodbye projekce“): Hadí jed; + pod záštitou Velvyslanectví USA uvedené filmy  Millerova křižovatka, Křížový výslech a Levárna
  • děti do 6 let mají vstup zdarma, bez nároku na samostatné místo

 2/ Celofestivalový pas

platnost 18. 8. – 22. 8. 2021
na jeden pas je možné čerpat max. 17 vstupenek
– 1.150 Kč / 1.050 Kč (při koupi do 30. 7. 2021)
– studenti, senioři +65, ZTP/P: 1.000 Kč, *rezidenti: 1.000 Kč

3/ Víkendový pas

platnost 20. 8. (od 18:00!) – 22. 8. 2021
na jeden pas je možné čerpat max. 9 vstupenek
– nově zahrnuje možnost vstupenek až na tři páteční projekce (vč. hlavní večerní)
– 750 Kč / 700 Kč (při koupi do 30. 7. 2021)
– studenti, senioři +65, ZTP/P, *rezidenti: 700 Kč

4/ Jednodenní pas

pouze na čtvrtek 19. 8., pátek 20. 8. a sobotu 21. 8.
na jeden pas je možné čerpat max. 4 vstupenky
– 380 Kč
– studenti, senioři +65, ZTP/P, *rezidenti: 350 Kč

 

*rezidenti– návštěvníci s trvalým bydlištěm: Český Šternberk, Šternov, Drahňovice, Divišov, Čeřenice, Měchnov, Soběšín, Otryby, Podveky a Malovidy

5/ NOIR pas

vyprodány! platnost – po celou dobu konání festivalu
– 2.500 Kč, štědrá akreditace, pro ty, kteří chtějí finančně podpořit organizaci festivalu – zejména přispět na úhradu zvýšených nákladů na pronájmy hradních prostor a propagaci letošního ročníku festivalu. Z ceny pasu se částka 1.500 Kč považuje za dar festivalu.

majiteli zaručí:

– místo v sále, s doporučením vybrat si filmy na následující festivalový den (nejpozději do 21:00 hod. předcházejícího dne ve festivalovém centru), resp. e-mailem na středu 18. 8., nebo zvolit filmy na celý festival – s možností jejich pozdějšího doplnění (výměny). Jen v takovém případě festival majiteli pasu garantuje jedno z označených, nejlepších míst v sále (ve 2. – 4. řadě). V opačném zaručuje majiteli pasu jen místo v sále, bez dalšího zvýhodnění.

– jednu láhev vína (0,5 l) Pinot noir ze spec. festivalové edice vín Château Valtice

– voucher na občerstvení ve festivalové Kavárně Ke Kořenům (v hodnotě 100 Kč)

– hořkou 68% čokoládu z ATELIÉRU – Umění čokolády (Orion)

– láhev Royal Crown Coly (25 cl)

– překvapení od nového partnera festivalu

– katalog festivalu

– veřejné poděkování na zahájení nebo zakončení festivalu a jmenovité poděkování v katalogu nebo na webu festivalu

– přednostní zprostředkování festivalového ubytování v Českém Šternberku a okolí (Dvůr Prak), Divišov

6/ SPONZOR pas

vyprodány!, platnost – po celou dobu konání festivalu

– 5.000 Kč, velmi štědrá akreditace, pro ty, kteří chtějí finančně podpořit organizaci festivalu – zejména přispět na úhradu zvýšených nákladů na pronájmy hradních prostor a překlady titulků k festivalovým filmům. Z ceny pasu se částka 4.000 Kč považuje za dar festivalu.

majiteli zaručí:

– místo v sále, s doporučením vybrat si filmy na následující festivalový den (nejpozději do 21:00 hod. předcházejícího dne ve festivalovém centru), resp. e-mailem na středu 18. 8., nebo zvolit filmy na celý festival – s možností jejich pozdějšího doplnění (výměny). Jen v takovém případě festival majiteli pasu garantuje jedno z označených, nejlepších míst v sále (ve 2. – 3. řadě). V opačném zaručuje majiteli pasu jen místo v sále, bez dalšího zvýhodnění.

– jednu láhev vína (0,5 l) Pinot noir ze spec. festivalové edice vín Château Valtice

– voucher na občerstvení ve festivalové Kavárně Ke Kořenům (v hodnotě 250 Kč)

– hořkou 68% čokoládu z ATELIÉRU – Umění čokolády (Orion)

– Blu-ray disk s filmem Není cesty ven (No Way Out, 1950), který vyjde premiérově právě na festivalu

– láhev Royal Crown Coly (25 cl)

– překvapení od nového partnera festivalu

– upomínkový předmět s logem festivalu

– katalog festivalu

– veřejné poděkování na zahájení nebo zakončení festivalu a jmenovité poděkování v katalogu nebo na webu festivalu

– přednostní zprostředkování festivalového ubytování v Českém Šternberku a okolí (Parkhotel Č. Šternberk, UniqHotel, Dvůr Prak)

7 / PARTNER pas

vyprodány!, 2x V.I.P. akreditace nebo 4x Celofestivalový pas

– 20.000 Kč, partnerská akreditace, pro ty, kteří chtějí významněji podpořit organizaci festivalu, zejména přispět na pronájem filmové techniky a licenční poplatky za práva k projekcím festivalových filmů. Z ceny pasu se částka 15.000 Kč považuje za dar festivalu.

majiteli zaručí:

– min. dvě místa v sále, s doporučením vybrat si filmy na následující festivalový den (nejpozději do 21:00 hod. předcházejícího dne ve festivalovém centru), resp. e-mailem na středu 18. 8., nebo zvolit filmy na celý festival – s možností jejich pozdějšího doplnění (výměny). Jen v takovém případě festival majitelům těchto akreditací garantuje označená místa v sále (v 1. – 2. řadě). V opačném zaručuje pouze místa v sále, bez dalšího zvýhodnění.

– dvě láhve vína (0,5 l) Pinot noir ze spec. festivalové edice vín Château Valtice

– voucher na občerstvení ve festivalové Kavárně Ke Kořenům (v hodnotě 500 Kč)

– čokoládové pralinky z ATELIÉRU – Umění čokolády (Orion)

– Blu-ray disk s filmem Není cesty ven (No Way Out, 1950), který vyjde premiérově právě na festivalu

– láhev Royal Crown Coly (25 cl)

– překvapení od nového partnera festivalu

– upomínkový předmět s logem festivalu

– katalog festivalu

– veřejné poděkování na zahájení nebo zakončení festivalu a jmenovité poděkování v katalogu nebo na webu festivalu

festivalové ubytování (dvoulůžkový pokoj se snídaní na 4 noci nebo čtyřlůž. pokoj se snídaní na 3 noci) v Parkhotelu Č. Šternberk, UniqHotelu nebo Dvoře Prak

 

NOIR i SPONZOR pas je možné darovat jiné osobě, výhody z jeho vlastnictví plynoucí se však nenásobí a náleží vždy jen jedné osobě

– max. počet projekcí, k nimž se váže garance místa v sále pro tyto akreditace je 20 (3 ve středu, 4 ve čtvrtek, 5 v pátek i v sobotu a 3 v neděli)

 

Partneři

Tento web používá k poskytování informací a analýze návštěvnosti soubory cookies. Jeho prohlížením s tím souhlasíte.

více souhlasím