Hudební dvojkoncert

Dvojkoncert Beaty Hlavenkové a Doroty Barové

Pátek, 23. 8., 18.45, Sál Veroniky Lake

V rámci doprovodného programu se v pátek 23. 8. (od 18:45 hod.) uskuteční ve spilce starého hradního pivovaru dvojkoncert výrazných interpretek a držitelek hudebních cen Anděl – zpívající pianistky a skladatelky Beaty Hlavenkové s jejím sólovým projektem a violoncellistky a písničkářky Doroty Barové.

Vstupenky za 300 Kč / 250 Kč (v případě zakoupení do 31. 7. 2019) / 200 Kč (majitelé NOIR pasu) / zdarma (majitelé SPONZOR pasu) je možno již nyní rezervovat na vstupenky@noirfilmfestival.cz.

Beata Hlavenková, zpívající pianistka a skladatelka je jednou z nejvýraznějších muzikantek s nezaměnitelným autorským rukopisem. Žánrová svoboda, opírající se o hluboké povědomí o jazzu, moderní klasické hudbě, popu i písničkářství, se ve všech jejích projektech navíc prolíná s jasně rozpoznatelnou soustředěnou a citlivou interpretací. Zahraje písňový repertoár z připravovaného alba Sně, které vyjde na podzim 2019.
www.beatahlavenkova.com

Violoncellistka a zpěvačka Dorota Barová je známá jako členka kapely Tara Fuki nebo Vertigo Quintet. Její sólové album Iluzja je jedinečnou zvukovou mozaikou, která hloubkou výpovědi, introspekcí a intimitou patří k nepozoruhodnějším hudebním projektům posledních let. Právem za něj získala cenu Anděl, Jantar či vítězství v anketě Českého rozhlasu Jazz o nejlepší jazzové album roku.
dorotabarova.webnode.cz

ČESKY | ENGLISH